افزایش ورودی گوگل رایگان
ثبت آگهی و دریافت کد لینک باکس جهت قراردادن در سایت و جمع آوری امتیاز رایگان

سامانه ثبت و افزایش ورودی گوگل رایگان - اولین بار در ایران.

جهت فعالیت و نتیجه گیری مفید از این سامانه لطفا به طور کامل مراحل زیر را انجام دهید. سامانه افزایش ورودی گوگل کاملا رایگان می باشد و صرفا بر اساس مشارکت اعضاء فعالیت می کند.

گام اول : لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و در پایان دکمه ثبت آگهی را کلیک نمایید.

گام دوم : بعد از ثبت موفقیت آمیز آگهی به صورت اتومات شما وارد صفحه جزئیات آگهی خود خواهید شد.

گام سوم : در این گام شما لازم است روی لینک قرمز رنگ " دانلود فایل لینک باکس " کلیک نمایید و فایل مخصوص آگهی خود را دانلود نمایید.

گام چهارم : در این گام شما باید فایل دانلود شده گام سوم را روی هر دامین دلخواه و یا زیر دامنه دلخوا آپلود نمایید.

گام آخر : اکنون مهمترین مرحله کار این هست که آدرس مکانی را که فایل دانلود شده را آپلود نموده ایید باز نمایید و روزانه چندین مرتبه در ساعات مختلف روز , روی تمام لینک های داخل آن کلیک نمایید.

نکته 1 : هنگام ثبت آگهی , کلمه و یا عبارت کلید ایی را وارد نمایید که میخواهید در جستجوهای کاربران در گوگل وارد سایت شما شوند.

نکته 2 : تنها یک عبارت یا کلمه کلیدی وارد نمایید چرا که کاربران در گوگل همزمان چند کلمه شما را جستجو نمی کنند.

نکته 3 : روزانه روی تمام لینک های داخل لینک باکس خود کلیک نمایید. دقت کنید باید بعد از کلیک روی لینک مورد نظر حداقل 3 دقیقه سایت باز شده را نبندید تا امتیاز شما تایید شود.

نکته 4 : هر تعداد کلیک که شما در روز روی لینک های داخل صفحه لینک باکس مربوط به آگهی خود کلیک نمایید , دقیقا همان تعداد هم دیگران از روی آی پی های مختلف در سراسر کشور روی کلمه کلیدی شما کلیک خواهند کرد و وارد سایت شما خواهند شد.

نکته 5 : در هر روز از هر آی پی روی هر لینک تنها یک امتیاز به شما داده می شود.این محدودیت به دلیل این میباشد که کلیک ها مفید باشد.

نکته 6 : دقت شود تا زمانی که امتیاز آگهی شما صفر نشده باشد در تمامی لینک باکسهای کاربران , کلمه کلیدی و لینک سایت شما نمایش داده میشود که این یعنی هزاران بک لینک مفید و رایگان . بنابراین تلاش نمایید و اجازه ندهید هیچ گاه امتیاز شما صفر شود و مدام در ساعات مختلف روز , روی لینک های لینک باکس خود کلیک نمایید .

نکته 7 : هرکلیک , یک امتیاز به کلیک کننده داده میشود و یک امتیاز از کلیک شونده کسر. البته باید حتما بعد از کلیک 3 دقیقه سایت باز شده بسته نشود.

سخن آخر : موفقیت این سامانه تا به امروز و از این به بعد رابطه مستقیم با تعداد اعضای آن دارد . هرچه تعداد اعضای عضو این سامانه بیشتر شود معنایش این هست که تعداد بیشتری در روز , روی لینک شما کلیک می شود. همه باهم با معرفی و انتشار این سامانه در بین همکاران و دوستانمان تلاش نماییم تا در موفقیت یک دیگر سهیم باشیم.

یادآوری : جهت مشاهده راهنمای کامل این سامانه میتوانید از منوی بالا روی "راهنمای افزایش ورودی گوگل" کلیک نمایید.