دریافت و افزایش ورودی گوگل رایگان و دریافت هزاران بک لینک رایگان برای اولین بار در ایران

برای اولین بار در ایران بدون هیچ هزینه ایی جایگاه سایت خود را برای هر کلمه و یا عبارت کلیدی به صفحه اول گوگل ارتقاء دهید.

دیگر برای دریافت ورودی گوگل نیاز به هیچ هزینه ای ندارید.
برای خرید مفیدترین نوع بک لینک نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارید.
بهترین و مفید ترین نوع بک لینک , بک لینکی هست که:
 • 1- عنوان متن بک لینک همان عبارتی باشد که تمایل دارید با جستجو شدن توسط کاربران , شما به صفحه اول گول بیاید .
 • 2- اطراف عنوان بک لینک متنی باشد که با محتوای مقصد لینک که همان سایت شما هست تناسب داشته باشد به عنوان مثال اگر عنوان بک لینک شما "لوستر" هست و قرار هست با کلیک کردن بر روی آن وارد سایتی شوید که خدمات یا محصولات آن لوستر می باشد , خوب هست که متنی هم در کنار کلمه"لوستر" وجود داشته باشد که در مورد لوستر توضیح داده شده باشد.
 • 3- یکی دیگر از عواملی که کمک می کند شما بهترین بک لینک را داشته باشید و بسیار مهم نیز می باشد این هست که بک لینک صرفا جهت نمایش نباشد و روزانه افرادی به طور میانگین بیش از 100 مرتبه روی عنوان بک لینک کلیک کنند و وارد سایت شوند .
 • در راهکار ارایه شد توسط ما تمام موارد فوق رعایت شده است و آن هم به صورت 100% رایگان . !!!
 • ما مبتکر و طراح ایده ای جالب و ساده هستیم که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای سایت شما را برای عبارت دلخواه شما در جستجوهای گوگل به صفحه اول گوگل و نفرات اول ارتقاء میدهد.
 • ما بیش از 5 سال کار علمی و تحقیقاتی در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی انجام دادیم و یکی از آرزوهای ما این بود که روشی را در اختیار مالکین وب سایت قرار دهیم که بدون نیاز به هزینه و تنها با صرف چند دقیقه وقت در روز از هزینه های گزافی که در این حوزه میشود جلوگیری شود که سرانجام این هدف و آرزو محقق شد و توانستیم مسیری روشن , مطمئن و امن را به صورت رایگان در بهبود جایگاه و موقعیت وب سایت شما در جستجوهای گوگل فراهم نماییم.
 • دقت شود همه ما بخوبی باید بدانیم و این مهم را لمس و احساس نموده ایم که داشتن یک سایت برای شروع کسب و کار اینترنتی شاید قدم اول باشد و لازم , اما هرگز کافی نیست . من , شما و همه ما برای گسترش و رونق کسب و کارمان در محیط اینترنت بعد از راه اندازی و ایجاد بستر لازم اکنون نیاز داریم تا این داشته ها و بستر رو که برای آماده کردن آن تلاش نموده ایم به دیگران معرفی نماییم . اما !!! اول راه کسب و کار هستیم و ناتوان در پرداخت هزینه های بالای درج تبیلغات وب سایتمان در سایت های دیگر... چه باید کرد و چاره چیست؟ الحمدالله ما توانستیم راه و چاره آن را تهیه و به صورت رایگان و با عنوان "ورودی گوگل رایگان" در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.
 • ضمنا ما اعلام آمادگی می نماییم همه ایام هفته آماده مشاوره رایگان در این حوزه هستیم . شما برای این منظور می توانید درخواست راهنمایی , مشاوره و پیشنهاد خود را به شماره تلگرام 09373190762 ارسال نمایید تا در اسرع وقت با کمال احترام پیگیری و نتیجه را به شما اعلام شود .
اما روش کار چیست ؟ از کجا آغاز کنیم ؟

ما در این قسمت آنچه را که شما باید انجام دهید به صورت کامل و جامع شرح میدهیم ضمن این که جز روش تشریحی به 2 روش دیگر یعنی آموزش تصویری و آمورش ویدویی این کار در اختیار شما هست و می توانید آن را ملاحضه نمایید. البته در ادامه خواهید دید که کار بسیار راحت هست و کل فرایند , کمتر از 1 دقیقه زمان نیاز دارد !!!

گام اول :
 • ابتدا به آدرس سایت مقابل مراجعه نماید: http://googleinput.ir/new
  در آنجا فرمی را ملاحضه می نمایید که به راحتی آن را می توانید پر نمایید. تنها چند نکته هست که باید حتما رعایت شود :
 • 1- عنوان آگهی : در حقیقت هر عنوانی از جمله عنوان شرکت شما می تواند باشد. عنوان آگهی قرار نیست در گوگل توسط کاربران جستجو شود بنابراین هر عنوانی را میتوانید وارد نمایید که قطعا عنوان سایت شما بهترین گزینه هست.
 • 2- کلمه یا عبارت کلیدی: شاید مهمترین ورودی شما در این فرم همین کلمه یا عبارتی هست که می بایست وارد نمایید. دقت کنید هر کلمه و عبارتی که در این قسمت وارد کنید به معنای این هست که میخواهید با جستجو شدن آن در گوگل توسط کاربران و مشتریان وارد سایت شما شوند بنابراین بسیار دقت نمایید. همچنین لازم به تذکر می باشد که در این قسمت می بایست تنها یک عبارت و کلمه وارد کنید نه چند کلمه و عبارت جداگانه مثلا کلمات و عبارات زیر صحیح می باشد {لوستر}{لوستر کریستالی} و ... اما گاها مشاهده شده افراد اینگونه کلمه کلیدی را وارد می کنند{لوستر,لوسترکریستالی{ که این خطا می باشد چرا که مشتریان شما (در این مثال) یا "لوستر" جستجو میکنند یا "لوستر کریستالی" و همزمان "لوستر, لوستر کریستالی" جستجو نخواهند کرد... پس مجددا تاکید می شود فقط یک عبارت و کلمه را که می خواهید دقیقا در صفحه اول گوگل باشید وارد نمایید.
 • 3- آدرس سایت : در این قسمت شما باید آدرس سایتی را که قرار هست دیگران با کلیک کردن بر روی کلمه یا عبارت کلیدی وارد آن شوند, وارد نمایید. شما میتوانید آدرس صفحه اصلی یا آدرس زیر صفحه سایت مورد نظرتان را وارد نمایید. به عنوان مثال تمام آدرس های زیر صحیح می باشد.
  http://lustreshams.com , http://lustreshams.com/productgroup/101 , درباره ما-http://gnb-web.ir
 • تنها نکته مهم در وارد نمودن آدرس سایت این می باشد که شما باید دقیقا ابتدای آدرس http:// را وارد نمایید و همچنین از وارد نمودن wwwخودداری کنین. دقیقا شبیه مثال های بالا.
 • 4-در ادامه فیلدهای ایمیل و همراه معتبر وارد نمایید . ایمیل و همراه حتما باید معتبر باشد چراکه در آینده از طریق شماره همراه و ایمیل شما امکان مدیریت آگهی مقدور می باشد.
 • 5- یک پاراگراف توضیح مختصر آگهی: این پاراگراف در حقیقت همان متنی می باشد که در کنار کلمه کلیدی هنگام کلیک کردن قرار داده می شود. تنها نکته مهم در مورد این پاراگراف این هست که باید در داخل این پاراگراف حداقل 3 مرتبه کلمه و عبارت کلیدی وجود داشته باشد. این موضوع باعث میشود که بک لینک شما معتبر باشد.
 • 6- سایر فیلدها را به دلخواه پر نمایید در انتخاب شهر , گروه آگهی , عکس و متن کامل آگهی دقت لازم را انجام دهید. در پایان روی دکمه "ارسال آگهی و دریافت کد لینک باکس" کلیک نمایید. آگهی شما بعد از ثبت , در گروه و شهر انتخاب شده نمایش داده خواهد شد.
گام دوم :
 • بعد از ثبت آگهی سیستم به صورت اتومات شما را به صفحه جزئیات آگهی ثبت شده منتقل خواهد کرد. اکنون آگهی شما با موفقیت ثبت شده است تا اینجای کار شما یک آگهی که دارای لینک به سایت شما شده , ثبت سامانه شده است ( معمولا در تمامی سایت ها بابت همین بک لینک ماهانه مبلغی از شما دریافت خواهند کرد که این کار را شما رایگان انجام داده اید و ضمنا آگهی شما تا زمانی که خودتان اقدام به حذف آن نکنید برای همیشه در سایت خواهد بود.) اما هنوز کار اصلی مانده است
 • اگر در سمت چپ آگهی خود دقت نمایید لینکی با نام " دانلود فایل لینک باکس " دارد. شما باید روی دکمه فوق کلیک نمایید و فایلی را که پسوند آن html می باشد و عنوان آن یک عدد 15 رقمی هست مانند: .html861279613113610 دانلود نمایید.( عدد ابتدای یا عنوان فایل در حقیقت همان کد آگهی شما می باشد که اگر در قسمت آدرس مرورگر سایت خود دقت کنید این عدد را خواهید دید.) این فایل منحصر به فرد می باشد و مخصوص همین آگهیست.
 • اکنون شما روی سیستم شخصی خود یک فایل html دارید که عنوان آن یک عدد 15 رقمی می باشد.
گام سوم :
 • اکنون باید شما این فایل html را بر روی یک دامین و یا حتی ساب دامین آپلود کنید. معمولا این کار توسط طراح سایت شما انجام شود و اگر سایت شما با ووردپرس نوشته شده باشد شما خودتون می توانید فرایند آپلود را انجام دهید. البته ما توصیه میکنیم که این فایل را ارسال کنید به طراح سایتتون و ایشان آن را آپلود نماید.
 • (نکته بسیار مهم در این گام این هست که شما اصلا مجبور نیستید این کد را روی همان سایتی که لینک آن را در زمان درج آگهی ثبت کرده اید آپلود نمایید. شما در روی هر سایت , دامین و ساب دامین که امکان آپلود این فایل را داشتید آپلود نمایید)
 • اگر به هر دلیلی نتوانستید سایتی برای این منظور مهیا کنید با ما تماس بگیرید ما می توانیم با مبلغ 15 هزار تومان یک دامین برای شما همراه با هاست تدارک ببینیم و فایل شما را روی دامین مربوطه آپلود کنیم و به شما تحویل دهیم .
گام چهارم (آخرین گام) :
 • اکنون اگر مرحله سوم فایل مورد نظر را بر روی دامین دلخواه آپلود نموده اید یعنی کار را تمام کرده اید و در این گام در مورد نحوه کار به شما توضیح خواهیم داد.
 • ایده چیست؟ و چگونه کار میکند؟...
 • حال باید آدرس مکانی را که فایل را آپلود کرده اید در مرورگر خود وارد نمایید مثلا اگر فایل شما برابر بوده است با:
  html. 324431148371153
 • و درroot دامین مثلا http:// tezzlibrary.ir آپلود نموده اید به این معناست که شما برای دسترسی به فایلتان باید به آدرس مقابل مراجعه کنین: http://www.tezzlibrary.ir/324431148371153.html حال اگر مانند مثال فوق فایل آپلود شده را توسط مرورگر باز کنین تعدادی لینک داخل صفحه خواهید دید.
معجزه اینجا اتفاق خواهد افتاد
 • اگر شما بعد از ثبت آگهی بلافاصله فایل را دانلود نمایید و سپس خودتان بلافاصله روی یک دامین آپلود کنید و بعد آدرس مکانی که فایل را در آن آپلود نموده اید توسط مرورگر باز کنید احتمالا کلمه کلیدی آگهی خود را به همراه توضیح مختصری که در هنگام ثبت آگهی وارد نموده اید مشاهده کنید.دلیل آن این است که ما هنگام ثبت آگهی یک امتیاز به شما داده ایم و در صورتی که بلافاصله و پشت سرم تمام مراحل را انجام دهید , آگهی خود را خواهید دید. چون هنوز کسی روی آن کلیک نکرده است. اما اگر از تاریخ ثبت آگهی مدتی گذشته باشد و بعد ادامه مراحل را پیگیری کنید احتمالا آن را مشاهده نخواهید کرد . دلیل آن این هست که:
 • دیگران با کلیک کردن بر روی آگهی شما و وارد شدن به سایت شما , امتیاز شما را صفر کردن و از آنجا که در این صفحه تنها آگهی هایی نمایش داده می شود که امتیاز بزرگتر از صفر دارند پس شما الان مشاهده نمی شوید !!!
 • اما نگران نباشید نکته همین جاست شما باید روی لینک های داخل صفحه کلیک کنید و سایت دیگران را باز کنید با کلیک کردن بر روی هر کلمه کلیدی یک امتیاز به شما داده می شود و یک امتیاز از کسی که روی آن کلیک کردید کسر می شود. البته دقت نمایید که شما باید اجازه بدین سایتی را که روی آن کلیک شده است کامل باز شود و به مدت 3 دقیقه بسته نشود در غیر اینصورت امتیازی به شما داده نمی شود.با اولین کلیک و کسب یک امتیاز اگر صفحه را رفرش(دوباره با مرورگر باز کنید) خواهید دید شما هم به صفحه اضافه شده ایید.
 • نکته 1 : حتما باید بعد از باز شدن حدود 3 دقیقه سایتی را که روی آن کلیک کرده اید باز نگه دارید.
 • نکته 2: از هر ip در هر روز روی هر لینک فقط یک امتیاز به شما داده می شود.
 • نکته 3: در بین روز چندین مرتبه روی تمام لینک ها کلیک نمایید. چون مدام آگهی هایی اضافه و کم می شود چرا که یک آگهی وقتی صفر شود دیگر نمایش داده نمی شود و وقتی یک امتیاز کسب کند نمایش داده می شود. و امکان دارد مثلا اگر شما صبح هنگامی که روی لینک ها کلیک کردید تعدادی آگهی امتیاز صفر داشته باشند در صفحه نمایش داده نمی شوند ولی بعدا مالکین آنها کلیک کردن و امتیاز کسب نموده اند و اکنون هستند.پس باید در بین روز هم اینکار را انجام دهید تا بتوانید حداکثر امتیاز را کسب کنید.
 • نکته 4: در صحبت ها و محاوره هایمان به صفحه ای که شما لینک ها را در آن می بینید می گوییم "لینک باکس"
 • پس اگر شما جایی عبارت "لینک باکس" خواندید و یا شنیدید منظور همان صفحه یا فایل هست که شما روی دامین دلخواهتان آپلود کردید و داخل آن لینک ها را مشاده میکنید.
 • نکته 5: : برای جذب امتیاز بیشتر شما میتوانید از مکان های مختلف که ip متفاوت دارند کلیک کنید. مثلا یک بار از اینترنت منزل کلیک کنید یک بار از اینترنت محل کار و ... از آنجا که تنها ip های ایرانی قابل قبول هست بنابراین با روشن کردن فیلتر شکن و یاvpn امتیازی به شما داده نمی شود چون در هنگام ثبت تنها ip های ایران به عنوان امتیاز تلقی می شود.
 • نکته 6 نتیجه : بررسی های ما نشان میدهد اگر در روز 20 مرتبه از ip های مختلف بر روی کلمه کلیدی شما کلیک شود و وارد سایت شما شوند یعنی در ماه حدود 600 بازید از ip متفاوت داشته باشید. تقریبا بر حسب اینکه کلمه کلیدی چه مقدار رقابت پذیر باشد 100% حداقل به صفحه اول گوگل منتقل خواهید شد مگر اینکه رقابت برای کلمه کلیدی شما خیلی زیاد باشد که در این صورت شما باید بیشتر امتیاز کسب کنید تا بیشتر بر روی کلمه کلیدی شما کلیک شود.
 • کار تمام هست هرگاه که امتیاز شما بیشتر از صفر باشد در حقیقت در روی هزاران وب سایت آگهی شما دیده می شود تنها با صرف روزی چند دقیقه و کسب امتیاز بدون یک ریال هزینه!!!
سخن آخر:
 • این سامانه به همت همه شما وبمستران و مالکین محترم وب سایت ها رونق گرفته و خواهد گرفت هرچه قدر شما در معرفی و دعوت از دیگران برای پیوستن به این سامانه بیشتر تلاش کنید در حقیقت بیشتر میتوانید امتیاز جمع آوری کنید و بیشتر در سایت های مختلف بک لینک داشته باشید.
 • همت بلند دار که مردان روزگار / از همت بلند بجائی رسيده اند
اطلاعات تماس

از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

 • آدرس : اصفهان، خیابان جی، ابتدای خیابان تالار – ماکیان مکمل کیمیا

 • تلفن : 32306830-031 | 40 خط

 • سامانه ندای مشاور : 35080-031

 • آدرس پست الکترونیک : info [at] sepahandaneh [dot] com


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت  ماکیان مکمل کیمیا می باشد.